• Kocaeli Profilo Servisi

    Kocaeli Profilo Servisi

    Kocaeli Profilo Klima Servisi Tamiri, Bakımı, Montajı ve Demontaj hizmetleri Alanında uzman ve profesyonel teknik kadrosuyla Kocaeli'nin tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz.

    +90 262 331 15 69

Kocaeli Profilo Servisi

Klimaların en güzel şekilde temel fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için Profilo Klima Servisi hem ısıtma hem de soğutma alanında konforu oluşturmak için gece gündüz çalışmalarını sürdürmektedir. Klimaların çalışma prensibini anlayabilmek için hem ısıtma fonksiyonunu hem Kocaeli Profilo Servisi de soğutma fonksiyonunu izah etmek gerekiyor.  Bu kapsamda ısıtma işlemini anlatmakta fayda var. Elektrik enerjisini doğrudan ısıya çevirmek yerine dışarıdaki ısıyı içeriye taşıyarak ortamı ısıtma yoluna başvuran Isı pompası bulunan klimalar heat pump özelliğine sahiptir. Soğutmayı gerçekleştirdikleri gibi ısıtmayı da R22 gazını yoğuşturup buharlaştırarak gerçekleştiren Kocaeli Profilo Servisi klimaların tüm temel uygulamaları Profilo klima servisi tarafından yapılmaktadır.

Profilo Klima Bakımı

Profilo Klima Bakımı klimaların en iyi şekilde ısıtma sağlayabilmesi için tam teşekküllü şekilde görevini yapar hale getirmektedir. Klimalarda ısıtmanın yapılabilmesi için dış üniteden geçen gaz buharlaşarak dışarıdaki ısıyı Kocaeli Profilo Servisi emer. İç üniteye geldiğinde yoğunlaşarak emdiği ısıyı ısıtılması istenilen ortama bırakarak ısıtmayı gerçekleştirir. Klimaların ne kadar iyi ısıttığı ya da soğuttuğu dış ve iç hava sıcaklığına bağlıdır. Eğer dışarıda hava sıcak ise içeride de hissedilir derecede bu durum klimanın çalışmasına yansıyacaktır.

Profilo Klima Kocaeli Profilo Servisi Tamiri

Profilo Klima Tamiri klima sisteminde bulunan ve soğutma işlemine faydalı kompresör, kondanser, drayer, expansion valf yani genleşme vanası ve evaporatörün tam anlamıyla görevini yerine getirebilmesi için gerekli teknik desteği sunmaktaır. Ekovat soğutucudan aldığı soğutucu akışkanı dört yollu vana üzerinden kondansere basar. Kondanserde soğutucu Kocaeli Profilo Servisi akışkan sıvılaşır. Sıvı hâldeki akışkan, kılcal borulardan geçerek evaporatöre ulaşır. Evaporatörde genişleyen sıvı hâldeki soğutucu akışkanın basıncında düşüşler olur.  Evaporatör etrafındaki ısıyı buharlaşarak alır. Böyle devam edip giden süreçte hiçbir problem olmaması için Profilo klima servisi her daim gerekli çabayı Kocaeli Profilo Servisi sürdürmektedir.

Arkom Teknik; Klima Servisi Hizmeti

Arkom Teknik Isı ve Soğutma sistemleri olarak Kocaeli, İzmit ve diğer yakın bölgelerinde klima servisi hizmeti sunuyoruz.

Fiyat bilgisi ve hizmet detayları için bizi arayın!


Hemen Arayın
logo

Arkom Teknik.
Kadıköy Mahallesi, Bağdat Caddesi
No: 102/A İzmit/KOCAELİ

+90 262 331 15 69
destek@kocaeliteknikservisi.com

Hakkımızda

Kocaeli Teknik Servisi, Kocaeli başta olmak üzere tüm yakın bölgelerinde

Kombi, Klima ve Soba cihazlarınızda tüm markalara servis hizmeti sunmaktadır.

Webrius Reklam ve Danışmanlık Web Tasarım ve SEO